Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Przedstawiciel Handlowy z językiem czeskim

Kraj: Czechy

Firma zajmująca się sprzedażą materiałów ortodontycznych dla lekarzy stomatologów działająca na terenie Polski, Litwy oraz Republiki Czeskiej poszukuje osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy z językiem czeskim.

Zakres obowiązków

Głównym zadaniem osoby na podanym stanowisku będzie:

• Sprzedaż i promowanie produktów oferowanych przez firmę,

• Pozyskiwanie nowych klientów i poszerzanie oferty sprzedaży,

• Planowanie prezentacji produktów, wizyt u klienta oraz sporządzanie raportów,

• Prowadzenie działań na rzecz poprawy serwisu dla klientów w rejonie działania,

• Praca na terenie woj. podlaskiego, warmińsko-mazurskiego oraz Litwy.

Wymagania

• Doświadczenie w sprzedaży

• Rzetelność, dyspozycyjność, punktualność, łatwość nawiązywania kontaktów

• Znajomość języka czeskiego (warunek konieczny), mile widziana znajomość języka angielskiego

• Prawo jazdy kat. B

• Znajomość pakietu MS Office

• Mile widziana wiedza z zakresu stomatologii lub ortodoncji

Oferujemy

Atrakcyjne warunki pracy i finansowe

• Możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy

• Niezbędne narzędzia pracy (laptop + telefon komórkowy)

• Przeszkolenie z zakresu materiałów ortodontycznych

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl