Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mothers Help w Anglii

Agencja Pracy Koncepcja poszukuje mother’s help, czyli doświadczonej opiekunki do dzieci, która wesprze rodzinę w opiece nad dziećmi oraz w pracach domowych

Praca od zaraz na okres 12 miesięcy.

Nie pobieramy opłat za pośrednictwo w znalezieniu zatrudnienia.
Miejsce pracy: Twineham, West Sussex RH17, Wielka Brytania.

Obowiązki: praca obejmuje przede wszystkim prowadzenie domu i sporadycznie opiekę nad dziećmi do 40 godzin tygodniowo.

Zawód rodziców: mama Estate Project Manager, tato Company Direktor.
4 dzieci: Harrison 9 lat, Myles 8 lat i bliźniaki Tallulah i Elicia 6 lat.
Uwaga. Rodzina od 3 lat gości mother’s help z naszego biura.

Koncepcja jest Agencja Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualnie dopasowane oferty pracy. Od wielu lat pośredniczymy również w znajdowaniu pracy dla opiekunów do dzieci i osób starszych na terenie krajów europejskich.

Wymagania:
dobra znajomość j. angielskiego

Pracodawca oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia:
  • tygodniowe wynagrodzenie netto 150 Funtów,
  • opłacanie składek na ubezpieczenie,
  • opłacanie składek emerytalnych.

Sposób aplikowania:

Zainteresowane osoby, spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres judyta.kawonczyk@koncepcja.eu, w tytule maila prosimy dopisać „ Mother’s help Sussex

z podaniem adnotacji OFERTA NR UK 113/03/2011

Źródło: praca-za-granica.pl