Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Spawacz

Kraj: Belgia

Firma w Belgii poszukuje osoby na stanowisko: Spawacz.

Opis stanowiska:

- spawanie pierścieni w kolumnach w rafinerii metoda 141/111,
- spawane grubości 3-12 mm,
- praca na wysokości,

Wymagane:

- min 5 lat doświadczenia w spawaniu w/w metodami,
- aktualne podstemplowane certyfikaty poświadczajace uprawnienia / - - PRS/TUV/DNV/Ins Spawaln/inne,
- umiejętności monterskie / dokręcanie srub etc/,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego/holend.,
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia,
- stabilne kontrakty / min 1 rok/,
- opłacone zakwaterowanie, przejazdy międzynarodowe i lokalne.

Osoby zainteresowane oferta bardzo proszę o przesłanie cv/certyfikatów/referencji na adres:

rekrutacja@melchiorfex.com

tel: 56 471 53 61
56 471 55 08