Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Hutnik / Pracownik Walcowni

Kraj: Włochy

Największa włoska agencja pracy, Certyfikat nr 2775, działająca na rynku od 1997 roku, wyspecjalizowana w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, dla swojego Klienta z branży metalurgicznej poszukuje kandydatów na stanowisko: Hutnik / Pracownik Walcowni.

Nr Ref HU/WR/02

Zadania:

  • Samodzielna praca przy obsłudze urządzeń walcowni
  • Walcowanie prętów, kęsów i blachówek
  • Nadzór nad utrzymaniem jakości elementów w trakcie całego procesu wykonywanej pracy
  • Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość różnego typu walcowni, w tym walcowni bruzdowych
  • NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA !!!
Oferujemy:
  • Umowę na 3 m-ce z możliwością przedłużenia
  • Sponsorowany kurs języka włoskiego
  • Zakwaterowanie na koszt pracodawcy
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: gazetapraca.pl