Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Programista/Operator Tokarek CNC

W chwili obecnej dla naszego klienta – światowego lidera w zakresie produkcji sprzętu dla przemysłu naftowego- poszukujemy osób na stanowisko: Programista/Operator CNC.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- programowanie/ustawianie/obsługę tokarek CNC – typu: MAZAK

Wymagania:

- Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku programisty/operatora CNC (preferowane tokarki)
- Doświadczenie w pracy na którymś z podanych sterowań: Mazatrol, Fanuc, ISO
- Doświadczenie w zakresie produkcji jednostkowej/małoseryjnej
- Doświadczenie w pracy na maszynach manualnych
- Dobra znajomość obsługi komputera
- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym

Oferujemy:

- Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży naftowej
- Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Możliwość pracy w nadgodzinach
- Pomoc w relokacji, opiekę polskojęzycznego pracownika na miejscu

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl