Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik fizyczny

Kraj: Holandia

Instytucja szkoleniowa organizacji praktyk Universitas Staż Projekt Sp. z o.o. poszukuje uczniów, studentów, absolwentów i innych kandydatów chcących zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w pracy w Holandii.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: przedsiębiorstwo transportowo-spedycyjne, Apeldoorn

Zakres obowiązków: praca na linii pakującej, etykietowanie, metkowanie, prace magazynowe

TERMIN: 04 KWIETNIA – 01 LIPCA 22011

Liczba miejsc: 16

Zapewniamy:

- umowa na okres 3 m-cy, z możliwością przedłużenia do max 6 m-cy,
- stawka w przedziale ok. 5-7 E/h brutto plus dodatki (dodatkowa ulga podatkowa dla osób ze statusem ucznia/studenta),
- atrakcyjne zakwaterowanie z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem, TYLKO 40 E/tyg.
- ubezpieczenie (OC, NNW, zdrowotne): 14 E/tyg. (dla osób ze statusem ucznia/studenta tylko 10 E/tyg.),
- dojazd do pracy samochodem służbowym/rowerami w zależności od miejsca zakwaterowania,
- opieka koordynatora.

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy na okres 3 m-cy,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- prawo jazdy mile widziane,
- duża motywacja i chęci do pracy,
- elastyczność, umiejętność pracy w grupie,
- mile widziane osoby ze statusem ucznia lub studenta (z ważną legitymacją),
- mile widziane osoby z własnym autem (pokrywamy koszt eksploatacji na dojazdy do pracy),
- praca również dla par.

Do współpracy zapraszamy również szkoły, które w ramach tej oferty chciałyby wysłać swoich uczniów na praktyki zagraniczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres info@staz.pl z dopiskiem NR REF.: P/04/04/2011

Źródło: praca-za-granica.pl