Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Traktorzysta

Kraj: Holandia

Dla holenderskiej firmy poszukujemy doświadczonego traktorzystę z licencją na wykonywanie oprysków.

Okres zatrudnienia: OD 1 KWIETNIA DO KOŃCA ROKU (do negocjacji)

Opis gospodarstwa: 100 ha gospodarstwo ekologiczne produkujące brukselkę i zieloną fasolę

Miejscowość: Zeewolde, Flevoland

Zakres obowiązków:

- prace mechaniczne w gospodarstwie (m.in. sadzenie, zbiór itp.)
- wykonywanie oprysków trującymi środkami ochrony roślin

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe – bardzo dobra obsługa traktora,
- prawo jazdy kat. T,
- licencja na wykonywanie oprysków,
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- pełna dyspozycyjność w czasie trwania umowy,
- dobra kondycja fizyczna,
- elastyczność.

Pracodawca zapewnia:

- przed wyjazdem do Holandii kompletną informację o warunkach zatrudnienia,
- legalną holenderską umowę o pracę tymczasową,
- stawkę ok. 10-11 E/h brutto,
- 38 godz./tyg., możliwość nadgodzin,
- zakwaterowanie z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem,
- ubezpieczenie,
- bezpłatny transport między zakwaterowaniem a miejscem pracy,
- opiekę koordynatora,
- dojazd do Holandii na koszt własny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres info@ampcenter.pl z dopiskiem TRAKTORZYSTA.

Źródło: praca-za-granica.pl