Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Operator linii produkcyjnej

Kraj: Holandia

Agencja Rekrutacyjna Good Job (nr cert.6515) poszukuje dla swojego holenderskiego klienta osób na stanowisko: Operator linii produkcyjnej.

Opis stanowiska pracy:

- przygotowanie linii produkcyjnej do ruchu,
- ustawienie maszyny,
- monitorowanie procesu,
- sprawdzanie maszyny,
- naprawa maszyny,
- czyszczenie maszyny,
- praca na 3 zmiany.

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej z żywnością)
- Prawo jazdy
- Dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego
- Dobra motywacja do pracy
- Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Samodzielność w pracy
- Odpowiedzialność za powierzoną pracę

Oferujemy:

- legalną pracę tymczasową,
- możliwość pracy na stałe,
- wynagrodzenie 9, 50 brutto/godzinę (stawka początkowa),
- opiekę koordynatora na miejscu,
- mieszkanie 67 euro/tydzień,
- ubezpieczenie 24 euro/tydzień.

To nie jest oferta dla pracowników linii produkcyjnej ale dla OPERATORÓW z DOŚWIADCZENIEM

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv z dokładnym opisem obowiązków jakie wykonywały na w/w stanowisku na adres
biuro@goodjob.info.pl

W tytule proszę wpisać operator linii produkcyjnej.
Prosimy o uszanowanie naszego czasu i nie wysyłać cv, jeżeli ktoś nie ma doświadczenie na w/w stanowisku ponieważ takie cv nie będą rozpatrywane.

Źródło: praca-za-granica.pl