Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Malarz

Kraj: Francja

Work Express sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, poszukuje kandydatów na kontrakt do Francji na stanowisko: Malarz.

Numer ref.: 21/19/KTZF/PR

Obowiązki

• Malowanie fasad budynków metodą tradycyjną(budynki mieszkalne),
• Izolacja termiczna na zewnątrz budynku(styropian),
• Umiejętność montowania/rozmontowania rusztowania,
• Praca na dużej wysokości,
• Umiejętność łączenia odcieni kolorów farby.

Wymagania:

• znajomość zagadnień fasadowych,
• doświadczenie na wysokościach,
• doświadczenie przy elewacjach,
• doświadczenie we Francji (mile widziane),
• komunikatywna znajomość j. francuskiego.

Oferujemy:

• umowę o pracę na czas określony,
• etat w postaci 152 godzin/miesięcznie(1400 euro/netto),
• składki od średniej krajowej,
• opiekę polskiego koordynatora,
• zakwaterowanie.

Dokumenty aplikacyjne: cv i list motywacyjny prosimy przesyłać na podany adres mailowy, wpisując w tytule numer referencyjny zawarty w treści ogłoszenia.

E- mail:
francja@workexpress.pl

Źródło: pracuj.pl