Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik Robót Ziemnych i Drogowych

Kraj: Francja

Grupa Akcja Job Agencja Pracy Tymczasowej Recrutmen (nr certyfikatu 5281) dla swojego Klienta we Francji, poszukuje osób na stanowisko: Pracownik Robót Ziemnych i Drogowych.

Obowiązki:

  • układanie krawężników, chodników, kostki granitowej,
  • wylewki betonowe,
  • układanie rur kanalizacyjnych i osadzanie studzienek,
  • układanie kabli i przewodów,
  • niwelowanie, zagęszczanie gruntu pod asfalt,
  • rozkładanie masy bitumicznej.
Wymagania:
  • Doświadczenie w robotach drogowych,  kanalizacyjnych, budowlanych oraz pracach ziemnych, brukarstwo, układanie obrzeży i krawężników
  • Motywacja do pracy, dobra organizacja i wydajność pracy
  • Prawo jazdy kat. C + mile widziany samochód
  • Znajomość j. francuskiego mile widziana

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki i umowa o pracę tymczasową
  • Zakwaterowanie na miejscu
  • Zwrot kosztów transportu
  • Opieka koordynatorów polskojęzycznych
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt, ul. Św. Mikołaja 59/60 lok.1/4, e-mail: rekrutacja@akcjajob.pl w tytule wpisując TP/FR/11

Źródło: pracuj.pl