Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Monter struktur aluminiowych

Kraj: Francja

Firma Abriplus z siedzibą we Francji jest jedną z największych firm zajmujących się montażem konstrukcji aluminiowych (hale, namioty wystawowe, sceny). Firma istnieje od 1997 roku od tego czasu udało się pozyskać w większości rynek francuski.W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy nowych pracowników na stanowisko: Monter struktur aluminiowych.

Opis stanowiska:

Do obowiązków będzie należało:

  • montaż struktur aluminiowych,
  • montaż okablowania,
  • demontaż struktur aluminiowych,
  • transport konstrukcji aluminiowych.

Wymagania:

  • wiek 25-40lat,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie na podobnych stanowiskach.

Dodatkowym atutem będzie:

  • podstawowa znajomość języka francuskiego mile widziana,
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. C.

Oferujemy:

  • stabilne miejsce pracy w międzynarodowym środowisku,
  • zakwaterowanie,
  • stylowe otoczenie i przyjemną atmosferę pracy,
  • komplet eleganckiej odzieży służbowej,
  • bardzo dobre warunki finansowe.
Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: pracuj.pl