Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mistrz Linii Produkcyjnej - Introligator

Kraj: Czechy

Aktualnie ITC International Sp. z o.o. (nr certyfikatu 22) poszukuje dla swojego Klienta, producenta książek, osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: Mistrz Linii Produkcyjnej - Introligator.

Główne obowiązki:

- Obsługa linii introligatorskiej,

- Bezpośrednia odpowiedzialność za wydajność maszyny,

- Zarządzanie, kontrola oraz motywacja pracowników,

- Odpowiedzialność za zapewnienie przestrzegania uzgodnionych terminów produkcji i jakości produkcji,

- Użytkowanie maszyn i urządzeń dla optymalnego wykorzystania ich możliwości,

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe

- Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Mistrz Linii Produkcyjnej w drukarni

- Minimum 5 lat doświadczenia przy obsłudze linii introligatorskiej

- Znajomość różnych rodzajów klejów (dyspersji kleju topliwego, Twinflex, PUR)

- Doświadczenie w klejeniu, szyciu, przetwarzaniu bloków

- Prawo jazdy kat. B

- Znajomość j. czeskiego lub j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Firma oferuje:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money