Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Specjalista ds. Sprzedaży

Kraj: Czechy

Chcesz pracować w najpiękniejszym mieście Europy? Posiadasz zdolności sprzedażowe? Zgłoś się a stanowisko: Specjalisty ds. sprzedaży w Pradze!

Zakres obowiązków:

- Utrzymywanie telefonicznie dobrych relacji z obecnymi i nowymi Klientami Cisco
- Współpraca z Account Managerami na polu sprzedaży dla obecnych oraz nowych Klientów
- Monitorowanie rynku oraz poszukiwanie nowych możliwości dla produktów Cisco
- Zarządzanie całym cyklem sprzedaży
- Realizowanie celów sprzedażowych (kwartalnych i rocznych)

Od Kandydatów oczekujemy:

- Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
- Znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
- Mile widziana znajomość branży IT
- Mile widziana znajomość technik sprzedaży
- Chęć relokacji do Pragi, Czechy

Oferujemy:

-Pracę w renomowanej firmie
-Pracę w międzynarodowym środowisku

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: m.cieslak@kellyservices.pl

Źródło: pracuj.pl