Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Murarz

Kraj: Belgia

Work Express, certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Francji i Belgii do pracy na stanowisku: Murarz.

Miejsce pracy: Francja, Belgia
Numer ref.:
21/23/KTZF/PR

Obowiązki

- praca na budowach na terenie Francji i Belgii (przy budowaniu nowych domów, renowacji zabytków, reparacji wiaduktów),
- umiejętność pracy z różnymi materiałami (cegła czerwona, klinkier, kamień, beton, itp.),
- odpowiedzialność za realizację prac zgodnie z planami i harmonogramem,
- dbałość o otoczenie pracy.

Wymagania:

- udokumentowane doświadczenie min. 5 lat,
- potwierdzone referencje,
- mile widziane doświadczenie na kontraktach zagranicznych,
- mile widziane umiejętności tynkarskie (agregat, ręcznie),
- znajomość języka francuskiego lub niderlandzkiego będzie znacznym atutem.

Oferujemy:

- polską umowę o pracę,
- pewne składki,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zorganizowane zakwaterowanie,
- opiekę miejscowego koordynatora.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych.

Dokumenty aplikacyjne: cv i list motywacyjny prosimy przesyłać na podany adres mailowy, wpisując w tytule numer referencyjny zawarty w treści ogłoszenia.

magdalena.kalwa@workexpress.pl

Źródło: praca.com