Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mechanik

Kraj: Belgia

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Mechanik.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,wykształcenie techniczne (preferowane kierunkowe),doświadczenie w spawaniu, naprawach mechanicznych,umiejętność spawania MIG/MAG, elektrodą, co najmniej podstawowa znajomość j. francuskiego oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego,koniecznie własny samochód,umiejętność pracy w grupie,po zaakceptowaniu

Kandydat na własną rękę musi przeprowadzić test spawania. Test musi być filmowany lub udokumentowany zdjęciami (przygotowanie, cięcie blach, spawanie, wynik):Użyć blachy stalowej grubości od 6 do 8 mm. Wyciąć 4 płyty (przy użyciu płomienia) od 250 mm x 120 mm. Zespawać 2 płyty razem, obok siebie Zespawać 2 płyty razem pod kątem 90 stopni

Zadania:

Praca na terenie kamieniołomu (jazda pick-upem),demontaż uszkodzonych części przenośników / samochodów transportowych (łożyska, pasy, wałki, łańcuchy) z użyciem platformy / wózka widłowego,transport uszkodzonych części z powrotem do hali, w której części muszą być naprawiane / dostosowane / wzmocnione,naprawa części metalowych (cięcia przy użyciu palników / cięcie gazowe / laser plazmowy), dostosowanie konstrukcji, spawanie konstrukcji MIG MAG i elektrodą,zamontowanie części stałych z powrotem na transportery,często naprawa na miejscu, kiedy nie można dokonać demontażu,oprócz transporterów naprawa innych urządzeń takich jak części ogromnych szlifierek i młynów,spawanie elementów w oparciu o rysunek techniczny,wycinanie części z metalu, stali, blachy i belek żelaznych,wiercenie otworów w blachach i belkach,używanie palników, laserów w osłonie (konwencjonalne),praca w trudnych warunkach na wysokościach, w hałasie i pyle,prace są wykonywane terminowo, kiedy wydobycie może być wstrzymane.

Oferujemy:

stawka podstawowa: min. 12,39 euro brutto za godzinę pracy,dodatkowo 5,99 euro w czekach żywieniowych oraz dodatki za pracę zmianową,wynajęcie mieszkania za kwotę około 55 euro tygodniowo,pomoc w uregulowaniu formalności,pracę w systemie zmianowym, 5-cio dniowym.

Kontakt:

Aby aplikować na to stanowisko, prosimy przesłać swoje aktualne CV, nazywając dokument: Nazwisko Imię i skrót dokumentu np. Kowalski Jan CV lub Kowalski Jan LM. wraz z podaniem numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska w temacie maila na niżej podany adres e-mailowy. cv@horyzont.pl

Źródło: praca.com