Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Animator czasu wolnego

Firma Pro - Staff Polska poszukuje osób na stanowisko: Animator czasu wolnego.

Opis stanowiska:

Obowiązki pracowników

Animator do dzieci

  • organizowanie programu dla dzieci w mini klubie, na plaży, przy basenie itd.,
  • organizowanie wieczornej animacji dla najmłodszych (mini disco, karnawał, przedstawienia dziecięce) we współpracy z pozostałymi animatorami i pod nadzorem szefa animatorów,
  • czynny udział w przedstawieniach wieczornych.

Animator sportowy/instruktor aerobiku, fitnessu itp.

  • organizowanie gier i konkursów sportowych w różnych dyscyplinach (siatkówka plażowa, piłka nożna, tenis, ping pong, piłka wodna, boccia, rzutki, aerobik, wodna gimnastyka, stretching, taebo itd.) w zależności od indywidualnych umiejętności oraz możliwości oferowanych przez hotel,

All-rounder

  • aktywny udział we wszystkich zajęciach, zabawach z dziećmi, konkursach sportowych oraz programach wieczornych.

Tancerz

  • udział w tanecznych przedstawieniach, pokazach, etc.
  • udział w niektórych dziennych zajęciach animacyjnych.

Choreograf

  • jest odpowiedzialny za układanie i ćwiczenie choreografii do programów wieczornych we współpracy z pozostałymi tancerzami i animatorami.

Animatorzy aktywnie uczestniczą w organizowaniu czasu wolego gości hotelowych.
Wraz z nimi biorą udział w zajęciach rekreacyjnych często prowadząc je w formie instruktorów.

W hotelach, które możemy Państwu zaproponować zajęcia odbywają się na:
Polach golfowych, kortach tenisowych, sal do squasha, otwartych i krytych basenach hotelowych Clubach i Mini Clubach dla dzieci.

Wycieczki lub nurkowanie wraz z instruktorami oraz gośćmi hotelowymi to tylko jedne z atrakcji, które czekają na Animatorów czasu wolnego.

Wymagania:

Wymagana jest komunikatywna znajomość jednego języka obcego: angielski, niemiecki lub francuski.

Rozpoczęcie pracy: marzec, kwiecień, maj lub czerwiec

Kontrakty: 4-7 miesięczne.

Dodatkowe wymagania stawiane pracownikowi

  • motywacja i ochota do pracy z ludźmi,
  • pozytywne nastawienie do dzieci i sportu,
  • komunikatywność i odpowiedzialność,
  • zdolności organizacyjne.

Kandydatom o najwyższych kwalifikacjach możemy zaproponować stanowiska kierownicze.

Oferujemy:

Zarobki:

600-800 Euro netto za m-ąc600 Euro, Animator bez doświadczenia660-800 Euro, Animator doświadczony
Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz wyżywienie.

Jesteś zainteresowany?

Kontakt: rekrutacja@prostaff.pl

Źródło: praca.money.pl