Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Tokarz CNC (programista-operator)

Omega Resource Group(certyfikat nr 1595) jest brytyjską firma rekrutacyjną, posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddziały w Warszawie. W chwili obecnej dla naszego klienta - firmy produkującej sprzęt dla przemysłu naftowego- poszukujemy osób na stanowisko: Operator CNC Nr. Ref. CNC/PK/109.

Ilość poszukiwanych osób: 16 Lokalizacja: Szkocja/Aberdeen.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- obsługę/ustawianie maszyn CNC - typu: MAZAK,
- programowanie maszyny,
- wprowadzanie korekt do programów (Mazatrol, Fanuc, Heidenhein).

Wymagania:

- min. 3 lata doświadczenia na stanowisku operatora programisty CNC (tokarki),
- doświadczenie w pracy jednostkowej i małoseryjnej,
- doświadczenie w pracy na którymś z podanych sterowań: Mazatrol, Fanuc Heidenhein,
- doświadczenie w pracy na maszynach manualnych,
- dobra znajomość obsługi komputera,
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
- doświadczenie na maszynach Mazak będzie bardzo ważnym dodatkowym atutem,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym [warunek konieczny].

Oferujemy:

- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży naftowej
- wynagrodzenie: 14,34 GBP/h brutto, nadgodziny: 23,80 GBP/h (brutto),
- możliwość pracy w nadgodzinach.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj.

Źródło: praca.money.pl