Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2011-02-27

Lekarz

Kraj: Czechy

Szpital Św. Anny w Brnie poszukuje osoby na stanowisko: lekarz.

Wymagania:

- specializace v oboru neurologie, příp. zařazení do specializačního vzdělávání v oboru neurologie (na pozici neurologa)- specializace v oboru neuroradiologie, příp. radiologie a zobrazovací metody se zařazením do specializačního vzdělávání v oboru neuroradiologie (na pozici neuroradiologa)- specializace v oboru intenzivní medicína nebo specializace v oboru anesteziologie a resuscitace (na pozici intenzivisty)- bezúhonnost dle zákona č. 95/2004 Sb., o zdravotnických povoláních lékaře, zubního lékaře a farmaceuta, ve znění pozdějších předpisů

Zadania:

Numer referencyjny: Szpital św.Anny w Brnie

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brněse sídlem Pekařská 53, 656 91 Brno, IČ: 00159816vyhlašuje výběrové řízení na nově zřízované pozice:lékař komplexního cerebrovaskulárního centra ? neurologlékař komplexního cerebrovaskulárního centra ? neuroradiologlékař komplexního cerebrovaskulárního centra ? intenzivistaOčekáváme:- vysokou angažovanost a zájem o cerebrovaskulární problematiku- alespoň základní znalost angličtinyKontakt pro odborné dotazy: MUDr. Ivo Rovný, MBA, náměstek pro léčebně preventivní péči, tel. +420 543 182 005, e-mail: ivo.rovny@fnusa.cz Písemné přihlášky ve formě motivačního dopisu doloženého profesním životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi, doklady o dosaženém vzdělání a výpisem z trestního rejstříku ne starším 90 dnů mohou zájemci předložit nejpozději do 25. 2. 2010 do 15,00hod., a to:osobně:Mgr. Věra Kolouchová, odbor personalistiky Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, ul. Hybešova 43, Brnoprostřednictvím doručovatele na adresu: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, Mgr. Věra Kolouchová, odbor personalistiky, Pekařská 53, 656 91 Brno v elektronické formě: vera.kolouchova@fnusa.cz

Oferujemy:

- Možnost výzkumné kariéry v rámci výzkumného týmu Mezinárodního centra klinického výzkumu (FNUSA- ICRC) - Příležitost pracovat na moderně koncipovaném a vybaveném pracovišti pod vedením kolegů s mezinárodními zkušenostmi- Prostor pro zvyšování profesní kvalifikace.

Jesteś zainteresowany? aplikuj.

Źródło: praca.money.pl

data ostatniej modyfikacji: 2011-02-04 10:56:38
Komentarze

Polityka Prywatności