Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Przedstawiciel Handlowy

Kraj: Czechy

Firma zajmująca się sprzedażą materiałów ortodontycznych dla lekarzy stomatologów działająca na terenie Polski, Litwy oraz Republiki Czeskiej poszukuje oby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.

Zakres obowiązków:

Głównym zadaniem osoby na podanym stanowisku będzie:

• sprzedaż i promowanie produktów oferowanych przez firmę,

• pozyskiwanie nowych klientów i poszerzanie oferty sprzedaży,

• planowanie prezentacji produktów, wizyt u klienta oraz sporządzanie raportów,

• prowadzenie działań na rzecz poprawy serwisu dla klientów w rejonie działania,

• praca na terenie woj. podlaskiego, warmińsko-mazurskiego oraz Litwy.

Wymagania:

• doświadczenie w sprzedaży,

• rzetelność, dyspozycyjność, punktualność, łatwość nawiązywania kontaktów,

• znajomość języka czeskiego (warunek konieczny), mile widziana znajomość języka angielskiego,

• prawo jazdy kat. B,

• znajomość pakietu MS Office,

• mile widziana wiedza z zakresu stomatologii lub ortodoncji.

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki pracy i finansowe

• możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy,

• niezbędne narzędzia pracy (laptop + telefon komórkowy),

• przeszkolenie z zakresu materiałów ortodontycznych.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj.

Źródło: praca.money.pl