Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mistrz Linii Produkcyjnej (Introligator)

Kraj: Czechy

Aktualnie ITC International Sp. z o.o. (nr certyfikatu 22) poszukuje dla swojego Klienta, producenta książek, osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: Mistrz Linii Produkcyjnej (Introligator).

Główne obowiązki:

- obsługa linii introligatorskiej,

- bezpośrednia odpowiedzialność za wydajność maszyny,

- zarządzanie, kontrola oraz motywacja pracowników,

- odpowiedzialność za zapewnienie przestrzegania uzgodnionych terminów produkcji i jakości produkcji,

- użytkowanie maszyn i urządzeń dla optymalnego wykorzystania ich możliwości.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe,

-minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Mistrz Linii Produkcyjnej w drukarni,

- minimum 5 lat doświadczenia przy obsłudze linii introligatorskiej,

- znajomość różnych rodzajów klejów (dyspersji kleju topliwego, Twinflex, PUR),

- doświadczenie w klejeniu, szyciu, przetwarzaniu bloków,

- prawo jazdy kat. B,

- mile widziana znajomość j. czeskiego w stopniu komunikatywnym.

Firma oferuje:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj.

Źródło: praca.money.pl