Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Malarz - Spachlarz

Kraj: Norwegia

Firma Adecco Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: Malarz / Szpachlarz.

Opis Stanowiska:

- Malowanie obiektów zarówno wewnętrzne i zewnętrzne.

Wymagania:

- min. 3-5 lat udokumentowanego doświadczenia zawodowego jako Malarz lub Malarz-Szpachlarz,
- wykształcenie kierunkowe mile widziane,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- gotowość oraz dyspozycyjność do wyjazdu do Norwegi.

Oferujemy:

- legalne i stałe zatrudnienie zgodnie ze standardami norweskiego prawa pracy,
- norweska umowa o pracę według norweskiego kodeksu pracy,
- zasiłek rodzinny na każde dziecko poniżej 18ego roku życia – 970 NOK/mc,
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Norwegii,
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o europejskie standardy, stawka początkowa: 144,50 NOK brutto/h, Gwarantowana dniówka 1083 NOK brutto/h.,po okresie próbnym gwarantowane wzrost wynagrodzenia,
- dodatki do gwarantowanych stawek, takie jak: dodatek za dojazd do miejsca pracy (Adecco jest jedna z nielicznych firm, która wypłaca tego typu dodatek), zasiłek urlopowy w wysokości 12% rocznego dochodu,
- zakwaterowanie na terenie Norwegi już od 1800 NOK / 2 tygodnie.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj.

Źródło: praca.money.pl