Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Opiekunka/Pielęgniarka

Pragniemy zaoferować Państwu zatrudnienie w domach opieki na terenie Wielkiej Brytanii.

Aktualnie dla naszych Klientów w Wielkiej Brytanii poszukujemy pielęgniarek do domów opieki pracowników na stanowisko: Career, opiekunka/pielęgniarka ; stawka ok. 6, 50 GBP/godz. od zaraz.

Pielęgniarki, zarejestrowane w Polsce.

Pracodawca pomoże w rejestracji jako Pielęgniarka w Wielkiej Brytanii, w tym czasie praca jako Career za ok. 6, 50 GBP/godz.

Firma oferuje:
  • wynagrodzenie: 11, 50 - 12, 50 GBP/godz. [ średnio 45 godz.],
  • pracodawca organizuje zakwaterowanie, 60 funtów tygodniowo, własny pokój, wszystkie rachunki jak elektryczność gaz, podatek itd. włączone w koszty. 40 funtów od osoby za mieszkanie w podwójnym pokoju. Mieszkanie blisko pracy, nie trzeba tracić czasu i pieniędzy na dojazdy,
  • przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy,
  • kontrakt na co najmniej 12 miesięcy, otwarty,
  • 5, 6 tygodni płatnego urlopu wypoczynkowego w ciągu roku,
  • pensja płatna co miesiąc,
  • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,
  • pracodawca odbiera pracownika z lotniska,
  • pracodawca pomaga w założeniu konta i dopełnieniu innych formalności na miejscu,
  • nasza agencja pomaga w wypełnieniu niezbędnych dokumentów w Polsce.
Obowiązki:
  • Nadzór nad 3 podopiecznymi.
Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • predyspozycje i chęć pracy z osobami starszymi lub niepełnosprawnymi,
  • dobry stan zdrowia,
  • doświadczenie w opiece,
  • gotowość do wyjazdu na minimum rok czasu.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim ze zdjęciem na adres e-mail: rejestracja@prospect-praca.com

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt mailowy
lub telefoniczny: 012 6231166 lub 605131166
e-mail: sasm@prospect-praca.com
30-046 Kraków ul. Konarskiego 47/2
kontakt Marek Sas tel. 0048 12 6231166 kom: 605 131 166

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie w rekrutacji pracowników.
Mamy dużą bazę pracodawców i szeroką gamę kontraktów w opiece. Oferujemy pełną i rzetelną informację, pozostajemy w kontakcie z naszymi pracownikami po podjęciu pracy, załatwimy nowy kontrakt przy braku satysfakcji na miejscu w Anglii.

Nie pobieramy żadnych opłat
Posiadamy Licencję Ministra Pracy nr 2501/1b

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w rekrutacji personelu do opieki na terenie Wielkiej Brytanii. Mamy bardzo dobre, sprawdzone i szerokie kontakty Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Miejsce pracy to profesjonalne ośrodki opieki nad osobami starszymi o wysokim standardzie usług, położone na terenie całej Wielkiej Brytanii. Nie pobieramy żadnych opłat. Posiadamy Licencję Ministra Pracy nr 2501/1b

Źródło: www.praca-za-granica.pl