Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Opiekun/Opiekunka w domu klienta

Rodzina z Wielkiej Brytanii poszukuje osoby na stanowisko: Opiekun/Opiekunka w domu klienta.

Miejsce pracy: Wielka Brytania,
                      East Anglia, London,
                      Suffolk,
                      Essex,
                      Cambridgeshire.

Wymagania:

. dobra znajomość języka angielskiego
. predyspozycje i chęć pracy z osobami starszymi lub niepełnosprawnymi, z demencja,
. dobry stan zdrowia,
. gotowość do wyjazdu na minimum rok czasu.

Firma oferuje:

. wynagrodzenie: 485, 00 GBP za tydzień
. zakwaterowanie w miejscu pracy tzn. mieszkanie z pacjentem,
. jedzenie za darmo
. przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy
. kontrakt na co najmniej 12 miesięcy, otwarty tzn, nie ma daty końca kontraktu.
. pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.

Obowiązki:

. opieka nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi,
. pomoc w codziennych czynnościach: mycie, ubieranie, jedzenie,
. towarzyszenie w spacerach,
. dbanie o codzienne potrzeby,
. dojazd z pacjentem to lekarza,
. podawanie lekarstw,
. w niektórych przypadkach gotowanie.

Swoje zgłoszenie wyślij adres e-mail:
rejestracja@prospect-praca.com

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt mailowy
lub telefoniczny: 012 6231166 lub 605131166
E-mail: sasm@prospect-praca.com
30-046 Kraków ul. Konarskiego 47/2
kontakt Marek Sas tel. 0048 12 6231166 kom: 605 131 166

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie w rekrutacji pracowników.
Mamy dużą bazę pracodawców i szeroką gamę kontraktów w opiece. Oferujemy pełną i rzetelną informację pozostajemy w kontakcie z naszymi pracownikami po podjęciu pracy, załatwimy nowy kontrakt przy braku satysfakcji na miejscu w Anglii.
Nie pobieramy żadnych opłat.
Posiadamy Licencję Ministra Pracy nr 2501/1b

Źródło: www.praca-za-granica.pl