Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Osób do pracy w szklarni przy różach

Kraj: Holandia

Znasz holenderski, angielski lub niemiecki? Jesteś dyspozycyjny i odpowiedzialny? Jeśli już pracowałeś przy różach, nie wahaj się, ślij CV.

Zadania:
  • cięcie kwiatów,
  • układanie,
  • pakowanie,
  • pielęgnacja.
Wymagane jest:
  • doświadczenie w pracy przy różach (mile widziane zdobyte w Holandii),
  • znajomość języka holenderskiego/ angielskiego/ niemieckiego w stopniu dobrym,
  • dyspozycyjność na dłuższy okres czasu,
  • odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • legalną pracę,
  • zakwaterowanie,
  • ubezpieczenie.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z jednym z naszych biur:

Kielce, ul. Sienkiewicza 45, II pietro, 25-014 Kielce, kielce@abjobservice.nl

Lublin, ul.Orla 6, 20-022 Lublin, lublin@abjobservice.nl

Opole, ul.Kołłątaja 9/1M, 45-064 Opole, opole@abjobservice.nl

Rzeszów, ul. Piłsudskiego 31/217, 35-074 Rzeszów, rzeszow@abjobservice.nl

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Źródło: praca.gazetapraca.pl