Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik produkcji

Zależy ci na szybkim wyjeździe do pracy za granicę? Znasz angielski i masz motywację do pracy? Sprawdź to ogłoszenie, to może być praca dla ciebie.

Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny);
  • motywacja i chęć do pracy.

Opis stanowiska:
  • praca w magazynie (skanowanie i pakowanie produktów).

Oferujemy:
  • zatrudnienie na warunkach angielskich przez okres 10 tygodni;
  • wyjazd dnia 15.12.2010 (praca także w Święta i Sylwestra);
  • wynagrodzenie: 6 funtów brutto/godzina; 9 funtów brutto/nadgodziny (powyżej 40 h w tygodniu); 12 funtów brutto/godzina pracy w Święta;
  • transport do Wielkiej Brytanii (koszt: 300 zł płatne przelewem w dniu podpisania umowy);
  • zapewnione zakwaterowanie (koszt pokrywa pracownik);
  • kwota 350 funtów wymagana jest na pokrycie kosztów wyżywienie, zakwaterowania oraz depozytu za okres 2 tygodni;
  • wypłata pierwszego wynagrodzenia - 07.01.2010.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres e-maila: jmudlaff@gppeople.pl.

UWAGA! Prosimy o zawarcie numeru referencyjnego (PR/12/10) w temacie e-maila. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Źródło: praca-za-granica.pl