Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Betoniarz- praca w Szwecji

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364/1a oraz 364/1b), Agencją Doradztwa Personal

Cieśla szalunkowy

Opis stanowiska pracy:

Prace ciesielskie u sprawdzonych pracodawców na terenie całej Norwegi.

Wymagania:

- W przypadku posiadania wykształcenia o profilu budowlanym min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego jako cieśla szalunkowy

- W przypadku nie posiadania wykształcenia o profilu budowlanym min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia zawodowego jako cieśla szalunkowy

- Doświadczenie w pracy z szalunkami systemowymi, np.: Peri, Doka

- Umiejętność czytania rysunku technicznego

- Gotowość i motywacja do nauki języka norweskiego na 4 tyg. kursie na południu Polski ( okolice Nowego Targu)

- Dyspozycyjność do udziału w kursie językowym od Stycznia lub Lutego 2011

- NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Oferujemy:

-  Dla osób nie znających języka angielskiego zapewniamy bezpłatny kurs języka norweskiego

- Legalne i stałe zatrudnienie zgodnie ze standardami norweskiego prawa pracy

- Norweska umowa o pracę według norweskiego kodeksu pracy

- Zasiłek rodzinny na każde dziecko poniżej 18ego roku życia – 970 NOK/mc

- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Norwegi

 - Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o europejskie standardy, stawka początkowa: 144,50 NOK brutto/h. Gwarantowana dniówka 1117,5 NOK brutto/h. Po okresie próbnym gwarantowane wzrost wynagrodzenia

- Dodatki do gwarantowanych stawek, takie jak: dodatek za dojazd do miejsca pracy (Adecco jest jedna z nielicznych firm, która wypłaca tego typu dodatek), dodatek urlopowy w wysokości 12% rocznego dochodu

-  Zakwaterowanie na terenie Norwegi  już od 1800 NOK / 2 tygodnie

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego ogłoszenia na adres email :

air.krakow@adecco.com

W razie pytań po przesłaniu CV proszę o kontakt w biurem pod numerem Tel: 12 292 18 00

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

dodane przez adeccokrk