Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Junior Konsultant SAP ABAP - Holandia

Międzynarodowa Agencja Pracy poszukuje dla swojego kluczowego klienta kandydata na stanowisko Junior Konsultant SAP ABAP.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie
  • Biegła znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków to dodatkowa zaleta
  • 1-3 lata  doświadczenia w zakresie programowania SAP ABAP (w tym dialog programming,  OOP-Object Oriented  Programming i interface)
  • Umiejętności analityczne i komunikacyjne
  • Profesjonalizm i zorientowanie na klienta
  • Pragmatyzm i chęć do nauki
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość icm webdynpro i/lub XI będzie dodatkowym atutem

Nasz klient jest dostawcą usług SAP w szerokim zakresie dla firm i organizacji typu non profit w całej Europie, które działają w oparciu o realizację projektów lub świadczą usługi. Nasz klient to Firma, która projektuje, rozwija, tworzy, wdraża, optymalizuje i zarządza zintegrowanymi systemami w oparciu o oprogramowanie SAP i platformy NetWeaver.

Opis stanowiska:

Kandydat, dzięki umiejętnościom doradczym i swojej wiedzy z zakresu SAP ABAP, ma swój osobisty wkład i jest odpowiedzialny za sukces realizowanych projektów i świadczonych usług dla klientów. Nasz konsultant SAP ABAP jest niezależny, ale również potrafi współpracować w zespole, jest aktywnym , pro społecznym członkiem zespołu. Jest w stanie rozwijać oprogramowanie w środowisku SAP, jak również budować interfejsy z zewnętrznymi aplikacjami. Elastyczność, samodzielność i entuzjazm będą wartością dodaną dla kandydata pomocną w realizacji projektów.

Oferujemy:

  • Interesującą i twórczą pracę w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa na pełny etat, 40 godzinny tydzień pracy
  • Możliwości rozwoju
  • Zatrudnienie na długi okres czasu (min.3 lata)
  • Obsługę kadrowo-administracyjną oraz wszelką  pomoc i doradztwo rezydenta w zakresie zakwaterowania, ubezpieczenia itp.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego
pod przyciskiem