Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Manager ds. kontaktów i zleceń zagranicznych - Niemcy

Firma Drewlax Demolition Sp. z o.o. powstała w wyniku przekształcenia firmy PPHU Drewlax. Od kilku lat specjalizujemy się w rozbiórkach i wyburzeniach, naszym klientom oferujemy również usługi w zakresie budownictwa ogólnego, transportu, utylizacji odpadów niebezpiecznych jak i innych niż niebezpieczne, robót ziemnych.

Opis stanowiska:

Manager ds. kontaktów i zleceń zagraniczych odpowiedzialny będzie za:

  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów biznesowych z potencjalnymi zleceniodawcami  z terenu Niemiec
  • wyszukiwanie zleceń z zakresu usług proponowanych przez naszą firmę
  • współuczestnictwo w tworzeniu strategii rozwoju spółki
  • koordynowanie prac zleconych w Niemczech
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej prowadzonych prac
  • kontakt z niemieckimi instytucjami w zakresie niezbędnym do wykonania zleconych prac

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie budowlane
  • uprawnienia budowlane (mile widziane)
  • wysoce rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • biegła znajomość języka niemieckiego (j. angielski mile widziany)
  • komunikatywność
  • pełne zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie stałę plus prowizja zależna od pozyskanych zleceń
  • niezbędne narzędzia pracy
  • udział w tworzeniu nowego działu firmy