Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Serwisant telefonów komórkowych - Wielka Brytania

Evolving Recruitment jest prężnie rozwijającą się firmą pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego działającą na terenie Polski i wielu krajów Unii Europejskiej. Posiadamy Certyfikaty Ministra Gospodarki. Dla naszego klienta - dużego Centrum Serwisu Telefonów komórkowych w Norwich w Wielkiej Brytanii, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Serwisant telefonów komórkowych.

Opis Stanowiska:

  • Naprawa telefonów komórkowych w zakresie wymiany części i/lub diagnozy i naprawy elektroniki;
  • Testowanie, diagnoza i uruchamianie podzespołów elektronicznych, usuwanie usterek i wad produkcyjnych w telefonach komórkowych;

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca zrozumienie szkolenia i podstawy mówienia w tym języku;
  • Wiedza z zakresu elektroniki;
  • Mile widziane doświadczenie w serwisie elektroniki, najlepiej telefonów komórkowych;

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego wyjazdu Listopad, Grudzień, Styczeń;
  • Wynagrodzenie od 6.34 do 7.75 funtów za godzinę brutto zależnie od umiejętności i doświadczenia;
  • Możliwość pracy w nadgodzinach dodatkowo płatnych;
  • Pomoc w zakwaterowaniu i załatwieniu formalności związanych z wyjazdem;

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV po angielsku na adres:

e.grobla@evolving.pl