Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Spedytor Transportu Międzynarodowego - Francja

Kraj: Francja

Obecnie FM Logistic poszukuje do pracy w strukturach Transportu Międzynarodowego do swojego oddziałów we Francji osoby na stanowisko: Spedytor Transportu Międzynarodowego.

Podstawowe obowiązki stanowiska:

  • rozwijanie długoterminowych relacji z klientami
  • bieżąca obsługa międzynarodowych zleceń transportowych
  • organizacja transportu w podległej aktywności
  • prowadzenie planu załadunków i rozładunków na podstawie międzynarodowych zleceń transportowych
  • optymalizacja wykorzystania dostępnego taboru
  • koordynowanie pracy podwykonawców

 Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • możliwość zamieszkania we Francji
  • doświadczenie na stanowisku Spedytora Międzynarodowego
  • umiejętność podejmowania decyzji i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • swoboda w posługiwaniu się pakietem MS Office

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie zgodnie z obowiązującymi przepisami kraju, w którym praca będzie wykonywana

Prosimy o przesłanie aplikacji z nr ref.na adres: 96-320 Mszczonów, ul Ługowa 30
FM Polska Sp. z o.o., Dział Personalny Transportu z dopiskiem nazwy kraju, którego aplikacja dotyczy