Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2010-10-28 21:20

szwacz szwaczki tapicerki samochodowej

GREEN PARK CONSULTANTS Działa od 1995 roku jako agencja specjalizujaca sie w rekrutacji, doradztwie personalnym oraz obsłudze klienta biznesowego. Staramy się trafić do klientów i kandydatów wszelkimi możliwymi drogami, mając przekonanie, że najważniejsze są odpowiedni plan i spójność działań. Naszym największym atutem jest doświadczony zespół konsultantów, którzy wykonują swoją pracę z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem. Nie bojąc się wyzwań podejmujemy się re

Opis stanowiska:

Dla klienta w UK szukamy kandydatow do pracy przy szyciu tapicerki samochodowej. Obowiazki beda obejmowały obsługe przemysłowej automatycznej maszyny do szycia

Wymagania:

3 letnie doswiadczenie w szyciu za pomoca maszyny przemysĹ‚owej
Umiejetnosc szycia w szybkim tempie i dokładnie
Obsluga maszyny automatycznej przemysłowej, stembnowka, overlok

Oferujemy:

Praca przy tasmie w swietnie prosperujacym zakładzie, pracy od zaraz
Prace w miłej atmosferze oraz uzyskanie stałego zatrudnienia po 13 tygodniach
Stawka dzienna ÂŁ6.50 za godzine Brutto
Zmiany od poniedziałku do Piatku, 39-44 godzin pracy tygodniowo, Płatny urlop
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania płatne przez pracownika, Zakwaterowanie bardzo blisko miejsca pracy (około £50
tygodniowo)

pomoc w organizacji wyjazdu
tel. 58 717 4384, 58 717 4121, 609 450 136
consultants@gpconsultants.eu

dodane przez praca szwaczki