Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Brygada ciesielska z doświadczeniem we Francji i z autem

Strona www: www.workexpress.pl
Kraj: Francja

Firma Work Express poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Francji w charakterze: Pracownik brygady ciesielskiej z doświadczeniem we Francji i z autem.

praca we Francji - region Alpejski
rozpoczęcie pracy - koniec maja 2010
zapotrzebowanie - 2 osoby

Wymagania:

- udokumentwane doświadczenie w pracach ciesielskich minimum 5 lat
- doświadczenie w pracy we Francji
- samodzielność i wysoka motywacja w pracy
- własny środek transportu

Obowiązki

Czynny udział w pracach ciesielskich i podstawowych pracach murarskich : budowa budynków mieszkalnych oraz budynków użyteczności publicznej,

Informacje dodatkowe

Oferujemy :

- wynagrodzenie 1550 euro netto / po opłaceniu zakwaterowania

- umowę o pracę
- zakwaterowanie

Kontakt:

magdalena.kalwa@workexpress.pl
w temacie : ekipa ciesli / francja