Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pokojówka – pomoc domowa - Francja

Strona www: www.apuniapol.pl/
Kraj: Francja

AP Uniapol - Agencja Pracy Tymczasowej dla Klienta, jednej z wiodących firm w branży budowlanej,
poszukuje osoby na stanowisko: Pokojówka, pomoc domowa.

Opis stanowiska:

  • Sprzątanie apartamentów letnich: odkurzanie, zmiana pościeli, pranie, prasowanie, realizowanie zakupów, przygotowywanie posiłków.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • Mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu auta.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • punkt kontaktowy we Francji
  • zakwaterowanie zapewnione
  • praca sezonowa: lipiec – wrzesień br.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji ( CV oraz list motywacyjny):

Biuro Poznań - tel. 061 67 12 411, 61 67 315 67

Adresy mailowe:

praca.francja@apuniapol.pl, officepoznan@apuniapol.pl, akaminska-socha@apuniapol.pl

Biuro Kraków – tel. 012 294 90 13 Adres mailowy: pdrozdzynski@apuniapol.pl