Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Lekarz specjalista – chirurgia, anestezjologia, pediatria, dermatologia, urologia - Niemcy

Strona www: www.adecco.pl
Kraj: Niemcy

Aktualnie w Adecco Poland dla klienta w Niemczech dużej kliniki z oddziałami w Bad Abbach, Bad Harzburg, Bad Schwartau, Clausthal-Zellerfeld, Germersheim, Kandel, Langen, Lindau, Schwalm- Eder, Seligenstadt, St. Augustin, Sylt, Tiefenbrunn bei Göttingen, Triberg, Wiesenburg und Wiesbaden poszukujemy lekarzy specjalistów na stanowiska asystenckie. Lekarz specjalista – chirurgia, anestezjologia, pediatria, dermatologia, urologia.

Opis stanowiska:

Dostępne stanowiska dotyczą obszarów chirurgii wewnętrznej, anestezjologii, intensywnej medycyny, pediatrii, dermatologii i urologii. Oferujemy pracę w poszczególnych oddziałach lub jako lekarz oddziałowy. Do obowiązków osób zatrudnionych należeć będzie przyjmowanie pacjentów, przepisywanie i podawanie leków, pobieranie próbek krwi do diagnostyki laboratoryjnej, obsługa aparatury diagnostycznej, planowanie leczenia.

Oczekujemy:

- ukończonych studiów medycznych i licencji lekarskiej,

- ukończonej specjalizacji w zakresie anestezjologii, chirurgii, dermatologii, chorób wenerycznych, chirurgii wewnętrznej, pediatrii lub urologii,

- płynnej znajomości języka niemieckiego,

- umiejętność pracy zespołowej,

- zaangażowania w pracę,

- komunikatywności w relacjach z pacjentem,

- entuzjazmu i dyspozycyjności.

Oferujemy:

- stabilną pracę w dużej i dynamicznie rozwijającej się grupie klinik,

- możliwość szkolenia i dalszej edukacji,

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie w sprowadzeniu rodziny,

- możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy,

- atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o dodatki,

- regulowane godziny pracy zgodne z ArZG,

- płaską hierarchię pracy pozbawiona biurokracji.

SKŁADANIE APLIKACJI:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku POLSKIM i NIEMIECKIM z podaniem numeru referencyjnego Pracuj.pl - LS/Ger/08 do Konsultantów Adecco Poland. Dodatkowe informacje o ofercie można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny.

Konsultanci:

Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Gdańsk

piotr.lewandowski@adecco.com

Tel.  609 222 935, 91 433 27 47

Warszawa, Kielce, Toruń

agata.golab@adecco.com

Tel.  695 060 541 lub 41 341 53 42

Kraków, Łódź, Poznań

izabela.ferenc@adecco.com

Tel. 693 061 754 lub 12 292 18

Lublin, Olsztyn:

katarzyna.cwalina@adecco.com

Tel: 81 532 33 74

Opole, Katowice, Wrocław

malgorzata.baczynska@adecco.com

Tel. 695 060 667

Rzeszów, Bydgoszcz, Białystok:

tomasz.leptuch@adecco.com

Tel. 17 852 18 13

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na www.adecco.pl

Informacja dotyczy oferty pracy za granicą. Adecco jest agencją pracy tymczasowej. Numery wpisu do rejestru agencji: 364/1b (agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych), 364/2 (agencja doradztwa personalnego), 364/3 (agencja pracy tymczasowej).