Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inspektor ds. BHP - Niemcy

Polimex-Mostostal to lider rynku budowlano-inżynieryjnego w Polsce, spółka notowana na GPW. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:
Inspektor ds. BHP

WYMAGANIA

Uprawnienia BHP

Znajomość komputera w zakresie MS Office (Outlook, Word, Excel)

Czynne prawo jazdy kat. B

Gotowość do wyjazdu na budowę zagraniczną do Niemiec

Znajomość języka niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji - WARUNEK KONIECZNY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy na budowach eksportowych

Prowadzenie dokumentacji związanej z BHP

Prowadzenie dochodzeń powypadkowych

Współpraca ze wszystkimi pionami i jednostkami Spółki realizującymi zadania na budowach eksportowych w zakresie BHP

Współpraca ze służbami Inwestora i Podwykonawcy

Opiniowanie i współudział w opracowaniu ryzyka zawodowego

Szkolenie wstępne pracowników

OFERUJEMY

Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się spółce

Ciekawa, pełna wyzwań praca w wymagającym środowisku

Stałą możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji

MIEJSCE PRACY Niemcy

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU!