Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Monter rusztowań - brygadzista ze znajomością języka niemieckiego - Niemcy

Strona www: www.budros.pl
Kraj: Niemcy

Budros Sp. z o.o. Gdańsk od 18 lat realizuje montaże rusztowań w Niemczech. Posiada zarejestrowany oddział w Herne – Nadrenie Westfalia. W związku z rozwojem na rynkach zagranicznych firma poszukuje
Monterów rusztowań – brygadzistów.

Opis stanowiska:
  • Montaż rusztowań w obiektach przemysłowych, elektrowniach, rafineriach
  • Praca od sierpnia

Wymagania:

  • Uprawnienia montera rusztowań – książeczka montera rusztowań
  • Certyfikat SCC/VCA ( w przypadku braku istnieje możliwość zdania egzaminu na miejscu)
  • Okres pracy potwierdzony świadectwami pracy w zawodzie monter rusztowań (minimum 2 lata doświadczenia)
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pełen zakres ubezpieczenia zdrowotnego, emerytalnego, opiekę medyczną
  • Atrakcyjne wysokie wynagrodzenie
  • Zwrot podatku w Niemczech
  • Bezpłatne, dobre zakwaterowanie, odzież roboczą, narzędzia

CV prosimy przesłać na adres
eksport@budros.pl

P.B.MiR „BUDROS” Sp. z o.o.
80-156 Gdańsk, ul. Kozietulskiego 1