Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik porządkowy w apartamentach letnich

Strona www: www.apuniapol.pl
Kraj: Francja

AP Uniapol - Agencja Pracy Tymczasowej o nr 2150/3 Dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik porządkowy w apartamentach letnich. PRACA OD ZARAZ!!!

Opis stanowiska:

    * Sprzątanie apartamentów letnich

    * Odkurzanie

    * Zmiana pościeli

    * Pranie

    * Prasowanie

    * Zakupy

Wymagania:

    * Bardzo dobra znajomość języka francuskiego

    * Mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej

Oferujemy:

    * pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    * umowę o pracę

    * punkt kontaktowy we Francji

    * zakwaterowanie zapewnione

    * praca sezonowa: lipiec – wrzesień br.

Biuro Poznań - tel. 061 67 12 411 praca.francja@apuniapol.pl

Biuro Kraków: tel. 012 294 90 13 pdrozdzynski@apuniapol.pl