Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kucharz - Francja

Strona www: apuniapol.eu
Kraj: Francja

AP Uniapol - Agencja Pracy Tymczasowej: dla naszego Klienta, jednej z wiodących firm w branży hotelarsko-gastronomicznej, poszukujemy osoby na stanowisko: Kucharz. Siedziba firmy: POZNAŃ. Miejsce pracy: FRANCJA – Lectoure / Aix les Bains.

Opis stanowiska:
  • Samodzielna praca w kuchni.
  • Przygotowywanie różnego rodzaju potraw, dań, przekąsek, ciast i deserów.
  • Podległość szefowi kuchni
  • Praca w restauracjach hotelowych

Wymagania:

  • Niezbędna dobra znajomość języka francuskiego
  • Udokumentowany staż pracy – min. 3 lata
  • Mile widziane doświadczenie w pracy we Francji
  • Mile widziane referencje od byłych pracodawców
  • Zamiłowania kulinarne

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,

Biuro Poznań - praca.francja@apuniapol.pl

Biuro Kraków: pdrozdzynski@apuniapol.pl