Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kelner / Kelnerka

Kraj: Francja

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kelner / Kelnerka ze znajomością j.francuskiego

Miejsce pracy: Hotel - Bar - Restauracja

Praca od 1 czerwca

Obowiązki :

przyjmowanie i realizacja zamówień
utrzymanie czystości sali jadalnej oraz pomieszczeń przyległych do sali
rejestracja sprzedaży na kasie fiskalnej

Wymagania:

doświadczenie w zawodzie
bardzo dobra znajomość języka francuskiego
miła aparycja i wysoka kultura osobista
dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od 1 czerwca 2009

Wybranym kandydatom oferujemy:

legalne zatrudnienie na terenie Francji
pełne ubezpieczenie
bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie

Źródło: www.praca-za-granica.pl