Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Narzędziowiec

Grupa Can-Pack jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania. Dynamiczny rozwój Grupy oraz nowa inwestycja w Wielkiej Brytanii sprawiają, że aktualnie poszukujemy osoby do pracy w nowopowstającej fabryce w Scunthorpe na stanowisko: Narzędziowiec

Główne obowiązki:

Zatrudniona osoba, deklarująca chęć wyjazdu zagranicę podejmie pracę na okres około miesiąca w naszym zakładzie w Brzesku, gdzie odbędzie szkolenie przygotowujące ją do pełnienia ww. funkcji. Po tym okresie planowany jest wyjazd do nowopowstającej fabryki w Anglii na okres 16 miesięcy (lub dłużej - do uzgodnienia). Wówczas będzie odpowiedzialna za obsługę techniczną i narzędziową procesu produkcyjnego, a w szczególności za dobieranie i przygotowanie narzędzi, kontrolę ich jakości oraz ewidencjonowanie wymian.

Wymagania kluczowe:

  • Wykształcenie min zawodowe kierunkowe (preferowane średnie o profilu mechanicznym),
  • doskonały stan zdrowia,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • uregulowany stosunek do służby wojskowej,
  • gotowość do wyjazdu zagranicznego na okres min. 16 m-cy,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane ważne uprawnienia energetyczne oraz znajomość programu AutoCad.

W zamian oferujemy:

  • Stabilną pracę oraz sposobność do zdobywania ciekawych doświadczeń i kontaktu z nowoczesnymi technologiami,
  • atrakcyjne, adekwatne do posiadanych kwalifikacji warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowych struktur Grupy,
  • pakiet szkoleń zawodowych, a dla osób wyjeżdżających do UK pomoc w relokacji i adaptacji na miejscu oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV i listu motywacyjnego, z zaznaczeniem w temacie wiadomości lub na kopercie numeru referencyjnego, na adres:

Can-Pack Personnel Service Sp. z o. o.
Ul. Jasnogórska 1
31-358 Kraków

recruitment@canpack.eu

źródło: http://www.pracuj.pl/