Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier ds. jakości dostawców

Kraj: Czechy

Dla jednego z naszych zagranicznych Klientów poszukujemy Kandydata na stanowisko: Inżynier ds. jakości dostawców

Opis stanowiska:
  • Odpowiedzialny za kontrolę i rozwój sieci dostawców
  • Odpowiedzialny za pierwszy kontakt z dostawcą (w porozumieniu z Działem Zakupów) i za dotrzymywanie terminów dostaw i zamówień
  • Praca przy nowych projektach produkcji masowej
  • Wdrożenie „nowego systemu oceny dostawcy" sprawdzającego i porównującego zakres techniczny i przemysłowy produktu
  • Odpowiedzialny za wszelkie działania związane z APQP
  • Koordynacja projektów wraz z Project Managerem oraz Quality Engineer

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej pięć lat na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS- Office
  • Znajomość FMEA, QFD, DOE, SPC, APQP, PPAP, MSA
  • Zasadnicza wiedza z systemu kontroli jakości.

Oferta:
  • Atrakcyjne zarobki
  • Pakiet relokacyjny
  • Ciekawa praca w międzynarodowym środowisku

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Manpower Polska Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

źródło: pracuj.pl