Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Hostessa Loreal

Vertigo Polska to profesjonalny partner na rynku pracy specjalizujący się w organizacji pracy za granicą szczególnie w sektorze usługowym

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży kosmetycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Anglia/ Irlandia

Zadania:
•    Aktywna promocja i sprzedaż kosmetyków na stoiskach w najwiekszych centrach handlowych na terenie UK i Irlandii
•    Demonstracja i testowanie kosmetyków dla kazdego klienta
•    Doradztwo kosmetyczne
•    Dbanie o właściwą ekspozycję stoiska
•    Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
•    Zaangażowanie i entuzjazm w działaniu
•    Łatwość nawiązywania kontaktów
•    Dobra znajomość języka angielskiego,
•    Gotowość do podjęcia pracy w Anglii/ Irlandii na co najmniej 3 miesiące
•    Doświadczenie w branży handlowej i kosmetycznej mile widziane

Oferujemy:
•    Atrakcyjne zarobki (wynagrodzenie 5.52 GPB/h w Wielkiej Brytanii, 6.92 €/h w Irlandii) lub wysokie prowizje
•    Praca umożliwiająca dalsze rozwijanie zdolności interpersonalnych i umiejętności perswazji
•    Praca w młodym zespole
•    Zakwaterowanie organizowane przez pracodawce
•    Refundacja biletu lotniczego
•    Bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy

Jeśli jesteś osobą, która chce nieustannie doskonalić swoje umiejętności, a najwięcej satysfakcji przynosi Ci kontakt z ludźmi, to jest właściwa praca dla Ciebie.

Forma kontaktu:
Wyślij Cv w jezyku angielskim wraz ze zdjeciem na adres:

gosia@vertigopolska.pl
w tytule e-maila wpisz nr ref: loreal/ studnews