Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Doradca Finansowy

Vertigo Polska to profesjonalny partner na rynku pracy specjalizujący się w organizacji pracy w Polsce i za granicą, szczególnie w sektorze handlowym i obsługi klienta.

Dla naszego klienta z UK, międzynarodowej firmy z branży finansowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy:  Wielka Brytania

Wymagania:
•    Wykształcenie kierunkowe
•    Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług finansowych
•    Doświadczenie w kontaktach z klientami (doradztwo, obsługa)
•    Dobra znajomość języka angielskiego
•    Wysokie zdolności interpersonalne i motywacja do osiagania ambitnych celów
•    Kreatywność, samodzielność
•    Ogólna znajomość rynku finansowego oraz podstawowa wiedza z zakresu finansów
•    Gotowość do uczenia się, dążenie do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i własnego rozwoju
•    Wysoka kultura osobista
•    Gotowoś do podjęcia pracy w UK na min. 1 rok

Obowiązki:
•    Pozyskiwanie nowych klientów
•    Opracowywanie pakietów rozwiązań finansowych odpowiadających indywidualnym potrzebom klienta
•    Przekazywanie klientowi wiedzy w zakresie usług finansowych oraz podnoszenie świadomości klienta jako konsumenta korzystającego z ofert funduszy inwestycyjnych, banków, towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych
•    Budowanie i utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z klientami

Oferujemy:
•    Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
•    Atrakcyjne wynagodzenie
•    Profesjonalny system szkoleń
•    Pomoc w znalezieniu zakwaterowania i załatwianiu formalności
•    Możliwość rozwoju zawodowego
•    Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem na adres: paulina@vertigopolska.pl. W tytule maila prosimy wpisać nr ref DF/vertigo .

NIE POBIERAMY ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT OD KANDYDATÓW ZA ORGANIZACJĘ PRACY

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami