PRACOWNIK OBSŁUGI POŁĄCZEŃ TELEFONICZNYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: telefoniczna obsługa klientów w ruchu przychodzącym oraz wychodzącym, przedłużanie umów, udzielanie informacji o aktualnej ofercie operatora, reprezentowanie i utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy, sprzedaż usług telekomunikacyjnych

Oczekiwania

  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Poprawna dykcja
  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w przedziale czasowym 08:00-21:00

CO OFERUJEMY FIRMA?

  • Pracę w dogodnej lokalizacji w centrum Łodzi
  • Profesjonalne szkolenie adaptacyjne
  • Stałe wynagrodzenie oraz realną możliwość osiągnięcia premii
  • Możliwość długotrwałej współpracy oraz rozwoju w ramach opracowanej ścieżki kariery
  • Pracę od poniedziałku do piątku ( możliwe sporadyczne soboty )
  • Zatrudnienie na pełen etatu, ½ etatu bądź ¾ etatu z możliwością dopełnienia do pełnego etatu
  • Pracę w przedziale czasowym 8:00-21:00 w zgranym i przyjacielskim zespole na który zawsze możesz liczyć
  • Opiekę Koordynatora Work Service S.A. w trakcie zatrudnienia
  • Oferty promocyjne wielu naszych partnerów m.in. ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie grupowe Allianz oraz pakiety Multi Sport

Osoba do kontaktu: Justyna Ziółkowska

Tel. 508-009-900

E-mail: Justyna.Ziolkowska@workservice.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Work Service S.A. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi."

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.