Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2017-04-30

Zatrudnimy lektorów języków obcych

Europejskie Centrum Szkoleń Sp. z o.o. zatrudni lektorów języków obcych: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego do prowadzenia zajęć indywidualnych i grupowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Europejskie Centrum Szkoleń Sp. z o.o. zatrudni nauczycieli języków obcych: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego do prowadzenia zajęć indywidualnych i grupowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Do przesyłania zgłoszeń zapraszamy osoby, które:

 - posiadają wykształcenie wyższe filologiczne (w tym licencjat)

 - lub bardzo dobrze posługują się językiem obcym w mowie i piśmie oraz posiadają certyfikat potwierdzający jego znajomość na poziomie nie niższym niż B2

 - mają co najmniej półroczne doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych i/lub grupowych z wybraną grupą wiekową (w tym lekcje prywatne)

Oferujemy:

 - pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

 - umowę o pracę na cały etat bądź jego część

 - umowy cywilnoprawne dla osób szukających pracy dodatkowej

 - elastyczny czas pracy

 - prowadzenie zajęć w prywatnych przedszkolach, szkołach i innych placówkach edukacyjnych

 - prowadzenie zajęć w firmach i u klientów indywidualnych

 - prowadzenie zajęć przez Skype.

Z każdą osobą rozpoczynająca z nami współpracę ustalamy jej ramy indywidualnie na podstawie preferencji kandydata/kandydatki zgłoszonych podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Europejskie Centrum Szkoleń prowadzi nabór na stanowiska lektorów języków obcych, przez cały rok. Nasza stale powiększająca się baza uczestników kursów umożliwia nam podejmowanie współpracy z wieloma osobami w ciągu całego roku szkolnego/akademickiego, a także w czasie wakacji.  Współpracujemy z doświadczonymi nauczycielami i lektorami o wieloletnim stażu, jak również z osobami dopiero wkraczającymi na rynek pracy, które chcą się rozwijać i poszerzać doświadczenie zawodowe.

Europejskie Centrum Szkoleń Sp. z o.o. to innowacyjna firma prowadząca szkolenia i naukę języków obcych dla przedsiębiorstw, palcówek oświatowych oraz osób indywidualnych. Kursy językowe i szkolenia obywają się w naszych siedzibach w Warszawie i w siedzibach naszych słuchaczy. Oferujemy różnorodne formy zatrudnienia – od stałej współpracy na podstawie umowy o pracę po umowy cywilnoprawne dla osób szukających pracy dodatkowej.

 

ZGŁOSZENIA
Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń wraz z aktualnym CV na adres praca@e-c-s.pl. Chętnie się z Państwem skontaktujemy, aby ustalić możliwości i zakres współpracy. 

dodane przez ECS Sp. z o.o.


data ostatniej modyfikacji: 2017-02-15 15:39:33
Komentarze

Nauka języka za granicą
EF_Education_First_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura