Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2017-02-28 09:00

Przedstawiciel handlowy - woj. śląskie

Szukamy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego na teren połowy woj. śląskiego (część południowa, większe miasta w dół od Katowic tj. Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Tychy, Mysłowice i inne).

Lavito.pl pomaga znaleźć dobrego fryzjera, kosmetyczkę lub innego specjalistę z branży uroda i pielęgnacja w najbliższej okolicy. Dzięki nam użytkownik może umówić się na wizytę przez Internet, nawet wtedy kiedy salon jest zamknięty. Natomiast salon w wygodny sposób zarządza swoim biznesem dzięki oprogramowaniu, które mu oferujemy. Szybko się rozwijamy i już w tej chwili jesteśmy liderem rynku w Polsce.
Produkt, który sprzedajemy to rozbudowany system z wbudowanym kalendarzem rezerwacji online umożliwiający salonom kosmetycznym m.in. skuteczne zarządzanie wizytami na wybrane usługi kosmetyczne.
Użytkownik może umówić się bezpośrednio na wizytę poprzez naszą platformę internetową - Lavito.pl. Szybko, łatwo, przyjemnie. Każdemu klientowi przypominamy o zarezerwowanej wizycie poprzez wiadomość sms na 3 dni, 24 godziny i na godzinę przed wizytą. 

U nas będziesz:- aktywnie pozyskiwał potencjalnych klientów - salony kosmetyczne, poprzez wizyty sprzedażowe u klienta na terenie połowy województwa śląskiego (część południowa, większe miasta w dół od Katowic tj. Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Tychy, Mysłowice i inne)- budował markę Lavito.pl oraz jej świadomość na rynku poprzez działania sprzedażowe i wdrażanie nowych salonów w korzystanie z systemu rezerwacji Lavito- obsługiwał własne portfolio klientów poprzez systematyczny kontakt z nimi m.in. wizyty relacyjne- profesjonalnym doradcą w zakresie wykorzystania kanału internetowego do rozwoju biznesu klientów

Jeśli:- posiadasz min. kilkumiesięczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej usług B2B (mile widziana branża reklam internetowych, e-commerce lub kosmetyczna)- skutecznie osiągasz założone cele sprzedażowe- uwielbiasz badać potrzeby klientów i na nie odpowiadać- umiesz organizować swoją pracę- posiadasz prawo jazdy kat. B- dobrze znasz województwo śląskie- kontakt z ludźmi jest dla Ciebie równie ważny jak oddychanie- a negocjacje z klientem to Twoje hobby…to znaczy, że czekaliśmy właśnie na ciebie :)

Dlaczego warto do nas dołączyć? - zdobycie unikalnego doświadczenia w dynamicznie rozwijającym się startupie, który jest liderem na rynku- oferujemy stabilne zatrudnienie, preferowane typy umowy to B2B lub umowa cywilno-prawna z podstawą 2500 – 3000 zł netto + bonus w zależności od osiąganych wyników- oraz ryczałt na auto- pracę na zasadzie home office oraz w terenie od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie- prywatną opiekę medyczną- bazę potencjalnych partnerów, laptop i telefon służbowy- szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz wsparcie merytoryczne przełożonego- możliwość rozwoju kariery w strukturach sprzedaży- pracę w zgranym i zaangażowanym zespole ludzi - oraz w przyjaznej i dość luźnej atmosferze Proces rekrutacji wygląda następująco:1.   Prześlij aplikację2.   Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami3.   Spotkamy się w Twoim regionie4.   Wspólnie podejmiemy decyzję Brzmi dobrze?Nie czekaj. Aplikuj! Kandydatów prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”

dodane przez Joanna


data ostatniej modyfikacji: 2017-02-07 13:29:15
Komentarze

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
WSAiB_baner_220x300px.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura