Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Data ważności ogłoszenia: 2017-03-31 00:15

Praca Doradca Klienta

Paymax S.A. jest pierwszym polskim dostawcą rozwiązania mPOS, umożliwiającego przyjmowanie płatności kartami płatniczymi z wykorzystaniem czytnika kart oraz telefonu/ tabletu. mPOS Paymax to kieszonkowy, mobilny terminal płatniczy będący jednym z najbardziej innowacyjnych produktów w branży finansowej. Nasza spółka posiada unikalne na rynku know-how i oferuje najnowocześniejsze rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw z różnych segmentów rynku.

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Warszawa Rozpocznij z nami karierę w branży finansowej!   ·         Chcesz poznać od środka branżę najnowocześniejszych terminali płatniczych, które wkrótce zrewolucjonizują rynek? ·         Chcesz być częścią dynamicznego zespołu i współtworzyć rozwijającą się firmę? ·         Lubisz wyzwania? ·         Lubisz uczyć się nowych rzeczy? ·         Lubisz rozmawiać z ludźmi i chcesz nauczyć się skutecznie negocjować?

 

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego cv na adres e-mail: dorota.ambroszczyk@paymax.pl   Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:   'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: DZ.U z 2015r.,poz. 2135 z późn. zm.)'.

dodane przez


data ostatniej modyfikacji: 2017-02-02 10:01:55
Komentarze

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura