STAŻ, Praktyka

AQUILA CAPITAL INVESTMENT poszukuje osób na stanowisko: PRAKTYKANT, STAŻYSTA

ZADANIA
Do zadań stażystów należeć będą między innymi pomoc i tworzenie na podstawie wytycznych:
  • Dokumentacji, strategii, analiz, raportów, materiałów tekstowych,
  • Wniosków dotacyjnych i planów rozwoju eksportu,
  • Bieżąca komunikacja z klientami i kontrahentami firmy,
  • Budowanie i aktualizacja baz klientów,
  • Wyszukiwanie i przetwarzanie informacji,
  • Wsparcie działań marketingowych i sprzedażowych,
  • Inne prace biurowe związane z bieżącą działalnością firmy.
WYMAGANIA
  • Samodzielność i pełne zaangażowanie się w realizację powierzonych zadań,
  • Gotowość do zmierzenia się z wyzwaniami i wykazania się własną inicjatywą i kreatywnością,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych, komunikatywność,
Warunki przyjęcia na praktyki/ staż:
  • Ważna legitymacja studencka lub zaświadczenie Uczelni, że jest się studentem,
  • Nieprzekroczone 26 lat,
  • Złożenie lub przesłanie CV,
  • (opcjonalnie) Skierowanie z Uczelni na praktykę lub staż i/ lub umowa z daną uczelnią,
  • Od kandydatów nie wymagamy posiadania doświadczenia zawodowego.
ZAPEWNIAMY
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie adekwatne do stopnia samodzielności i wykonywanych czynności,
  • Dla najlepszych szansę na stałą współpracę po okresie próbnym,
  • Realizowanie ciekawych projektów,
  • Wystawiamy pisemne potwierdzenie (zaświadczenie) odbycia stażu lub praktyki.

JAK APLIKOWAĆ?
Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z aktualnym zdjęciem wyłącznie e-mailem na adres: biuro@aquilacapital.pl, z dopiskiem „STAŻ'.

Prosimy o dopisanie na nadsyłanych dokumentach noty: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie na potrzeby rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997, (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.).

Więcej o naszej Grupie: www.aquilacapital.pl