Data ważności ogłoszenia: 2017-02-17 09:40

Specjalista ds. realizacji projektów HR z językiem francuskim

In Temporis Dział Zagranica szuka:

W związku ze wzrastającą liczbą projektów oraz zainteresowaniem, jakim cieszy się nasza firma wśród belgijskich, francuskich oraz niemieckich klientów, a także planowanym

Zadania jakie czekają na specjalistę:

-Codzienny kontakt z pracownikami i klientami francuskojęzycznymi;

-Obsługa logistyczna projektu: organizowanie i zarządzanie zakwaterowaniem dla pracowników;

-Optymalizacja oraz rozliczanie kosztów zakwaterowania zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie;

-Rozliczanie czasu pracy pracowników, sporządzanie wymaganych raportów i sprawozdań;

-Wsparcie administracyjne działu  (dokumentacja pracownika, dokumenty oddelegowania).

Czego oczekujemy od kandydatów?

- Biegłej znajomości języka francuskiego w mowie i piśmie- warunek konieczny;

- Umiejętność organizacji pracy własnej, zdolności analitycznych;

- Dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office;

- Umiejętności pracy pod presją czasu;

- Motywacji i zaangażowania;

Dodatkowo jeżeli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku lub pracowałaś/-łeś w biurze rachunkowym/księgowości jesteś kandydatem idealnym!

Co możemy zaoferować?:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

- Codzienny kontakt z językiem francuskim;

- Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania dotychczasowych umiejętności;

- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;

- Udział w realizacji różnorodnych projektów rekrutacyjnych;

- Pakiet medyczny i ubezpieczeniowy;

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Licencja Agencji nr 1954. Oferta pracy stałej.

dodane przez Zagranica