Analityk Danych - Euro Bank S.A. Wrocław

Witajcie, poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka Danych w naszym oddziale we Wrocławiu.

Opis stanowiska:

  • tworzenie raportów i analiz wraz z interpretacją wyników
  • implementacja prostych rozwiązań systemowych, technicznych
  • przygotowywanie zestawień cyklicznych
  • aktualizowanie informacji o pracownikach

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość  MS Excel
  • znajomość SQL na poziomie średnio-zaawansowanym
  • znajomość MS Access, SQL Oracle Developer, VBA będą dodatkowym atutem
  • umiejętności analityczne
  • kreatywność, umiejętność szukania rozwiązań
  • skrupulatność
  • mile widziana znajomość produktów bankowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość zakupu karty sportowej i ubezpieczenia grupowego
  • kwartalny system premiowy
  • parking dla rowerzystów
  • atrakcyjną lokalizację pracy – wrocławski Rynek
  • zniżki na lunch, do kina i teatru
  • różnorodne narzędzia analityczne
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • preferencyjną ofertę produktów bankowych

Zainteresowane ofertą osoby zapraszamy do przesłania aktualnego CV za pomocą poniższego formularza aplikacyjnego:

Pozdrawiamy!

Zespół Rekrutacji

dodane przez Eurobank